2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    ewin3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ewin3 çevrimdışı Üyelik tarihi: 01.08.2008 Son online zamanı:

Mesajları
    704
    Konuları
    226
    Eklentileri
    44
    Kredisi
    2284
    Harcanan
    Onursal Üye
    Kalan
    Onursal Üye

Lightbulb Danone'nin kamoyuna duyurusu

Danone olarak internet yoluyla çirkin bir saldırıya uğradık. Tamamen asılsız iddialar içeren bir e-posta, milyonlarca insana ulaştı. Özenle ürettiğimiz ürünlerimizin toplum sağlığını olumsuz yönde etkilediği iddia edildi.

Bu çirkin saldırının failleri, hazırladıkları e-postada, saygın bir profesörümüzün adını bilgisi dışında kullanmaktan çekinmediler. Art niyetli ve asılsız iddialarını güvenilir bir kaynak tarafından hazırlanmış gibi gösterdiler (Bakınız Prof. Dr. Turan Karadeniz'in açıklama yazısı).

Bu affedilmez suçun sorumluları, hem sayın Prof. Dr. Turan Karadeniz'in hem de Danone olarak bizlerin ve ürünlerimizin itibarını zedelemeye çalıştılar. Daha da önemlisi, pek çok annenin sorumluluk duygusunu istismar ederek, çocuklarının gelişimi ile ilgili gereksiz endişe duymalarına sebep oldular.

Sağlıklı ve güvenli Danone ürünlerine karşı internet üzerinden yalanlarla yürütülen karalama kampanyası aydınlatıldı.

Bir yıldan uzun süredir devam eden mücadelemiz nihayet amacına ulaştı. Bu saldırının yapıldığı bilgisayar ait takip numaraları 05.04.2007 tarihinde, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü'ne ulaştırıldı.

Bilmenizi isteriz ki tüm ürünlerimiz, T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından Üretim İzin Sertifikaları ile onaylıdır ve güvenli içerikleri, üretim yeri denetlemeleri ve satış yerlerinden alınan ürün numunelerinin analizleri ile düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Buna rağmen bu çirkin saldırının ardından, bakanlığımızdan ek bir analiz talep ettik. Bu analiz sonucunda ürünümüzün güvenilir olduğu bir kez daha kanıtlandı.

Ürünlerimizi güvenle ve gönül rahatlığıyla tüketmeye devam edebileceklerini kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla.

R F

selimgevrek çevrimdışı Üyelik tarihi: 08.03.2007 Son online zamanı: 07.10.2011

Mesajları
    112
    Konuları
    12
    Eklentileri
    0
    Kredisi
    5
    Harcanan
    0
    Kalan
    5
    ek analizle hangi testlerin yaptırıldıgı belli degil ama ben sunu acık ve net bir sekilde söyleyebilirimki tarım ve köy islerinden üretim izni almak sadece verilen parayla alakalı bir durum. yani siz gidip 50 lira ödeyerek icerigi analiz ettirilmemis bir ürünün iznini kolaylıkla alabilmektesiniz.. sadece ben calıstıgım firmada 10 taneden fazla üretim izni aldım ki daha da alacagım gibi görünüyor.. inandırıcılık önemli biseydir ama kandırarak yapıldıgında bana diger insanlar daha inandırıcı geliyor..